Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody w miejscowości Sianożęty zamieszkałych przy ul. Północnej, że w związku z koniecznością wykonania prac montażowych na sieci wodociągowej w dniu 31 maja od godz. 11.00 do godz. 13.00 zostanie wstrzymany dopływ wody.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Metody oszustów są coraz bardziej wyrafinowane. Nieświadomi pracownicy dużych firm mogą paść ich ofiarą tylko i wyłącznie dlatego że działają w pośpiechu i bez zastanowienia. Proszę o wykonanie przelewu na podane konto. Podpisane imieniem i nazwiskiem prezesa – takiej treści e-mail otrzymała księgowa jednej z firm działającej na terenie naszego miasta.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

W piątek 12 maja wieczorem członkowie PSL Powiat kołobrzeski spotkali się w rocznicę Przewrotu Majowego pod przywództwem Józefa Piłsudskiego. Miejsce tego spotkania nie było przypadkowe, w Kołobrzegu jest ulica nazwana imieniem Wincentego Witosa, ale wg PSL niestety nie ma żadnego miejsca, aby można było taką skromną uroczystość należycie przeprowadzić.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...