Piłkarska Kotwica Kołobrzeg niespodziewanie pokonała lidera 2-ligowych rozgrywek Stal Mielec na jego własnym boisku 1:0.  Zwycięstwo zawdzięczamy głównie świetnej postawie bramkarza Wojciech Małeckiego. Mecz w zasadzie był jednostronnym widowiskiem, w którym zdecydowanie dominowali gospodarze. Nie potrafili jednak wykorzystać wielu sytuacji bramkowych. W 13 minucie meczu Stal Mielec nie wykorzystała też rzutu karnego podyktowanego przeciwko Kotwicy. Jedyną bramkę meczu w 67 minucie zdobył Dominik Boettcher. Warto zauważyć, że była to pierwsza przegrana Stali Mielec na własnym terenie w tym sezonie. Poza tym Kotwica Kołobrzeg jest jedyną drużyną w lidze, która pokonała lidera dwukrotnie. 19 września w Kołobrzegu padł identyczny rezultat. Najlepszym graczem w naszej drużynie był po raz kolejny bramkarz Wojciech Małecki. Po 26 kolejkach biało-niebiescy awansowali na 7 miejsce w tabeli mając tylko 4 punkty straty do 4 pozycji premiowanej barażem o awans do I ligi.(MW)