2-ligowa piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 21 kolejki przegrała wyjazdowy mecz z Legionovią Legionowo 1:3.  Po tej porażce nasza drużyna spadła na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Kołobrzeżanie pierwszą bramkę stracili już w 13 minucie meczu po strzale Mateusza Żebrowskiego, a następne w 75 i 82 minucie, których autorem był Krystian Wójcik. Jedyną bramkę dla Kotwicy strzelił w doliczonym czasie gry Piotr Giel. Mecz miał podobny przebieg jak ten z Gryfem Wejherowo rozegrany tydzień temu w Kołobrzeg, gdzie Kotwica miała więcej z gry, ale bramki strzelali przeciwnicy.  Następny mecz biało-niebiescy grają także na wyjeździe. Rywalem będzie ROW Rybnik.