Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski mają za sobą kolejne mecze w ramach 2-ligowych rozgrywek. Tym razem kołobrzeżanie przegrali na wyjeździe w dwumeczu z drużyną Stali Grudziądz 0:3 oraz 1:3. Pierwsze dwa sety w pierwszym meczu zdecydowanie należały do zawodników Stali. Ich najsilniejszą bronią była zagrywką, z którą nasi siatkarze nie mogli sobie poradzić. W trzecim secie wyraźnie poprawili się odbiorze i mecz z jednostronnego stał się wyrównany i przez to bardziej ciekawy. Mimo to i tę część meczu przegraliśmy. Pierwszy set w drugim spotkaniu wyglądał podobnie, jak dzień wcześniej, a więc o naszym niepowodzeniu decydowały błędy w odbiorze. Jednak w drugim secie drużyna UKS OPP znowu podjęła walkę i co najważniejsze wygrała seta. Kontynuując dobrą passę nasi siatkarze byli o krok od wygrania także drugiej partii ale niestety sztuka się nie udała i to podcięło naszym skrzydła na tyle, że czwarty set przeszedł bez historii na naszą niekorzyść. Jak poinformował II trener UKS OPP Powiat Kołobrzeski Leszek Kowalewski nasza drużyna składała się w dużej części z mlodych siatkarzy, który stanowić będą o sile seniorskiej siatkówki dopiero w przyszłości.