Rozmowy o remoncie drogi powiatowej Kołobrzeg–Korzystno
W poniedziałek 22 czerwca w Korzystnie odbyło się robocze spotkanie w terenie przedstawicieli władz Powiatu Kołobrzeskiego i Gminy Kołobrzeg dotyczące przygotowań do realizacji ważnej inwestycji drogowej na odcinku Kołobrzeg–Korzystno.






























































