Po ponad roku oczekiwania, GDDKiA w końcu zgodziła się na przeniesienie stacji roweru miejskiego na osiedlu Lęborskim. O taką zmianę wnosili mieszkańcy i przedsiębiorcy.


 
 
 
 
 
Na kłopotliwą lokalizację stacji roweru miejskiego na Osiedlu Lęborskim od ponad roku zwracali uwagę okoliczni przedsiębiorcy i mieszkańcy. W lipcu zeszłego roku Rada Osiedla nr 5 zwróciła się więc do miasta z prośbą o przesuniecie stacji roweru miejskiego kilka metrów dalej. Urząd Miasta wystąpił z wnioskiem do GDDKiA, która zarządza akurat tym pasem zieleni. Pierwsza odpowiedź była negatywna. Dopiero wizja lokalna pracowników GD zaowocowały zgodą na zmianę lokalizacji stacji Nextbike. - I teraz wszystko jest na swoim miejscu – mówią zadowoleni mieszkańcy i przedsiębiorcy.
Przeniesienie stacji roweru miejskiego odbyło się w ramach umowy z operatorem firmą Nextbike i nie wiązało się z jakimikolwiek kosztami dla miasta.

 [hdvs videoid=5690]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn