Cztery okręgi, sześć komitetów wyborczych. Publikujemy listy kandydatów na radnych Rady Miasta Kołobrzeg według okręgów. 





W Kołobrzegu mamy sześć komitetów wyborczych. Są to:
 
Komitet Wyborczy Wyborców (KWW) Anny Mieczkowskiej “Kołobrzescy Razem”
KWW Jacka Woźniaka
KWW Zbigniewa Błaszczuka “Masz Wybór”
KWW “Kołobrzeżanie”
KW Kukiz’15
KW PiS



Okręg nr 1 - 35 kandydatów do Rady Miasta, mandatów jest 5. Okręg nr 1 obejmuje ulice:

Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia

Okręg nr 236 kandydatów do Rady Miasta, mandatów jest 5. Okręg nr 2 obejmuje ulice:

Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.

Okręg nr 3 - 26 kandydatów do Rady Miasta, mandatów jest 5. Okręg nr 3 obejmuje ulice:

Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska.

Okręg nr 4 - 46 kandydatów do Rady Miasta, mandatów jest 6. Okręg nr 4 obejmuje ulice:

Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.


Okręg nr 1

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miasta Kołobrzeg 8158 5 6 35

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 TRAFAS Agnieszka Maria 45 Kołobrzeg
2 WILK Danuta Elżbieta 69 Kołobrzeg
3 PARUS Wiesław Edward 68 Kołobrzeg
4 ROGUSKA Iwona Dorota 35 Kołobrzeg
5 GARDZIELIK Marcin Paweł 37 Kołobrzeg
6 CIARKA Roman Tadeusz 70 Kołobrzeg
7 POŁOWNIAK Bogusław 59 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZIĘBA Łukasz Marcin 35 Kołobrzeg
2 TOMCZAK - PIEKIEŁKO Żaneta Teresa 40 Kołobrzeg
3 BUDZISZEWSKA Magdalena Marzena 37 Kołobrzeg
4 ALBIŃSKI Paweł Adam 45 Kołobrzeg
5 HEIN Anna Marzena 38 Kołobrzeg
6 Sylwia Pietroń   Kołobrzeg
7 MARKOWSKI Grzegorz Rafał 44 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BRĄCZYK Renata Agata 51 Kołobrzeg
2 MISZCZYSZYN Waldemar 51 Kołobrzeg
3 HOFFMANN Anna 75 Kołobrzeg
4 CZAPLEWSKI Wojciech Paweł 56 Kołobrzeg
5 SIEK Jerzy Mieczysław 67 Kołobrzeg
6 ŁOPUCKI Maciej Jerzy 54 Kołobrzeg
7 WRZESZCZ Joanna Anna 38 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 DUBISZ Maciej Andrzej 42 Kołobrzeg
2 PARZUCHOWSKA Ewa Joanna 44 Kołobrzeg
3 BŁASZCZUK Andrzej 42 Kołobrzeg
4 SZYMAŃSKA Agnieszka Hanna 23 Kołobrzeg
5 DUDA Zenon 74 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 OBROŚLAK Łukasz Edward 34 Kołobrzeg
2 STACHURSKI Bartosz Jerzy 28 Kołobrzeg
3 POKORNIECKA Lilianna Joanna 49 Kołobrzeg
4 CHUDYK Marcin Konrad 37 Kołobrzeg
5 OLEKSIEWICZ Karolina Natalia 35 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BARTCZAK Wioletta Ewa 45 Kołobrzeg
2 SOŁTYS Jarosław Mariusz 50 Kołobrzeg
3 CIEŚLIK Roksana Magdalena 26 Kołobrzeg
4 LEWANDOWSKI Grzegorz 42 Kołobrzeg
5 LEWANDOWSKI Patryk Kacper 18 Kołobrzeg




Okręg nr 2

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miasta Kołobrzeg 8830 5 6 36

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WOŹNIAK Jacek Artur 45 Kołobrzeg
2 WACHOWSKI Maciej 39 Kołobrzeg
3 SIEWIERA Aleksandra Dominika 40 Kołobrzeg
4 WEREMKO Monika 42 Kołobrzeg
5 SOBOCIŃSKA Anna Róża 36 Kołobrzeg
6 DĄBROWSKI Kamil Jakub 31 Kołobrzeg
7 DMYTERKO Karina 39 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 PLEWKO Krzysztof Jan 60 Kołobrzeg
2 BIEŃKOWSKI Bartosz Henryk 43 Kołobrzeg
3 WIERZBICKI Dariusz Krzysztof 39 Kołobrzeg
4 KOWALSKA Jolanta 39 Kołobrzeg
5 MIESZKOWSKA Beata Małgorzata 50 Kołobrzeg
6 BANAŚ Bogumiła Teresa 64 Kołobrzeg
7 BUDA Piotr Krzysztof 33 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 RATAJCZYK Kazimierz 71 Kołobrzeg
2 DUDA Arkadiusz Andrzej 46 Kołobrzeg
3 ŻBIKOWSKA Iga Nell 18 Kołobrzeg
4 DOBRYNIEWSKI Łukasz Dawid 31 Kołobrzeg
5 SIWERS Małgorzata Maria 44 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BŁASZCZYK Bogdan 71 Kołobrzeg
2 KIEŁKOWSKI Przemysław 36 Kołobrzeg
3 KOSMALA Rubina 38 Kołobrzeg
4 OLECH Halina 61 Kołobrzeg
5 PANAS Iwona Joanna 41 Kołobrzeg
6 KOZICKI Dawid Remigiusz 30 Kołobrzeg
7 KARGUL Sławomir Tadeusz 56 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 JURKIEWICZ Dariusz 45 Kołobrzeg
2 SOTYŃ Tomasz 45 Kołobrzeg
3 PIÓRO Dorota Anna 37 Kołobrzeg
4 MĄDRA Marta Monika 32 Kołobrzeg
5 PIETRASZKO Marcin Wiktor 41 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KUCHARYCZ Robert Józef 42 Kołobrzeg
2 PAWLICZAK Ewa Paulina 33 Kołobrzeg
3 BAŁUK Paweł Piotr 62 Kołobrzeg
4 MICHALAK Iwona Czesława 50 Kołobrzeg
5 LEPA Piotr 53 Kołobrzeg

Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miasta Kołobrzeg 8975 5 4 26

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZIELIŃSKA Izabela Maria 37 Kołobrzeg
2 ROSOŁOWSKA Joanna Małgorzata 40 Kołobrzeg
3 SKOK Mariusz Tomasz 40 Kołobrzeg
4 REHLIS Marcin Jakub 46 Kołobrzeg
5 CAŁKOWSKA Justyna Iga 37 Kołobrzeg
6 GRABOWSKA Anna Maria 39 Kołobrzeg
7 DUDA Andrzej Piotr 41 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BEJNAROWICZ Maciej 45 Kołobrzeg
2 KRYCHOWIAK Tomasz 33 Kołobrzeg
3 RZEPKA Piotr Patryk 25 Kołobrzeg
4 GARBOWSKA Marzanna Maria 56 Kołobrzeg
5 PACIORKOWSKA Katarzyna 53 Kołobrzeg
6 SZCZUBEŁEK Katarzyna Marta 31 Kołobrzeg
7 RADOMSKI Waldemar Janusz 62 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZAWADZKI Dariusz Jacek 48 Kołobrzeg
2 STRZYŻEWSKA Krystyna 69 Kołobrzeg
3 HOK Adam Marek 37 Kołobrzeg
4 KASPERSKA Danuta Bożena 67 Kołobrzeg
5 SZUFEL Adrian 33 Kołobrzeg
6 WŁADZIŃSKA Wanda Monika 50 Kołobrzeg
7 RACINOWSKI Marcin 40 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KAIM Robert 35 Kołobrzeg
2 BŁASZKIEWICZ Marek Michał 45 Kołobrzeg
3 PAKULSKA Małgorzata Żaneta 40 Kołobrzeg
4 TYMIŃSKA Katarzyna 47 Kołobrzeg
5 POLESZAK Paweł 34 Kołobrzeg


Okręg nr 4

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4 Rada Miasta Kołobrzeg 9887 6 6 46

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 SZARŁATA - WOŹNIAK Karolina Katarzyna 35 Kołobrzeg
2 BARWINEK Kamil Dariusz 24 Kołobrzeg
3 SANKIEWICZ - NOSALSKA Iga Paulina 30 Kołobrzeg
4 SWAT Adam 57 Kołobrzeg
5 ULMAN Agnieszka 42 Kołobrzeg
6 GRZANKA Barbara Zuzanna 47 Kołobrzeg
7 KŁOS Tomasz 43 Kołobrzeg
8 SKIBIŃSKI Jakub 34 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KALINOWSKI Jacek Jerzy 48 Kołobrzeg
2 MŁYNARCZYK Marek Józef 61 Kołobrzeg
3 DONHÖFFNER Jan Stanisław 75 Kołobrzeg
4 ŻULEWSKI Wojciech 61 Kołobrzeg
5 MIKOŁAJEWSKI Jerzy Kazimierz 74 Kołobrzeg
6 PONIKOWSKA - BEJNAR Małgorzata Zofia 53 Kołobrzeg
7 KOWALSKA Aneta Ewa 47 Kołobrzeg
8 CHRZANOWSKA Grażyna Beata 56 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MIECZKOWSKA Anna 51 Kołobrzeg
2 LEWANDOWSKI Piotr 37 Kołobrzeg
3 TŁOCZEK Artur Jerzy 45 Kołobrzeg
4 MALINOWSKI Zbigniew 64 Kołobrzeg
5 GROTTO Małgorzata Zofia 50 Kołobrzeg
6 MAZUREK Anna Helena 58 Kołobrzeg
7 PIĄTEK Egeniusz Bogumił 61 Kołobrzeg
8 DĄBKOWSKI Artur Grzegorz 47 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BŁASZCZUK Zbigniew Antoni 68 Kołobrzeg
2 BRĘGOSZEWSKI Leon Longin 67 Kołobrzeg
3 JARUZEL Marcin Piotr 36 Kołobrzeg
4 HOJDYS Marek Sebastian 36 Kołobrzeg
5 MULARCZYK Barbara Agnieszka 59 Kołobrzeg
6 MASŁOWSKA Ewa Czesława 63 Kołobrzeg
7 BENDKOWSKA Beata Nell 50 Kołobrzeg
8 SIWERS Karol Jacek 46 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZARZYCKI Ireneusz 70 Kołobrzeg
2 CIESIŃSKI Dariusz Łukasz 31 Kołobrzeg
3 ULLRICH Kamilla 37 Kołobrzeg
4 MARCINKOWSKI Tomasz Jacek 42 Kołobrzeg
5 GŁUSIŃSKA Małgorzata 48 Kołobrzeg
6 MARZEC Mariusz 46 Kołobrzeg
7 KOŁEK Piotr Paweł 32 Kołobrzeg
8 PRZEDNOWEK Elżbieta Maria 40 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MASINA Remigiusz Marek 33 Kołobrzeg
2 SARNA Paweł 30 Kołobrzeg
3 SOCHACKA Marta Ewa 36 Kołobrzeg
4 RADKOWSKA Agata 36 Kołobrzeg
5 ŁUSZCZAK Małgorzata 32 Kołobrzeg
6 NAHAJOWSKI Artur 45 Kołobrzeg

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn