Zarząd Osiedla nr 5 "Lęborskie" wprowadził kolejne udogodnienie dla mieszkańców. Skrzynka na sugestie, prośby i pomysły została zamontowana przy wejściu do siedziby Rady i Zarządu Osiedla przy ul. Słowińców 2. Jest to pierwsza tego typu osiedlowa skrzynka w mieście.
 
- Rozmawiając z mieszkańcami czasami mogliśmy usłyszeć, że nawet w prostej sprawie mają oni problem ze sporządzeniem oficjalnego pisma, wybraniem się na dyżur radnych w konkretnych godzinach, czy kontaktem internetowym. Niektórzy chcieliby zainteresować swoimi problemami organy osiedla, jednocześnie pozostając anonimowymi. Wyszliśmy na przeciw tym oczekiwaniom - mówi Piotr Rzepka z Zarządu Osiedla.
Od teraz daną sprawę, temat można przekazać organom osiedla całkowicie anonimowo. Wszystko zależy od woli mieszkańców. Kartkę, list czy kserokopię dokumentów można wrzucić do osiedlowej skrzynki o każdej porze, co czyni ja jeszcze bardziej użyteczną. Zarząd Osiedla jednocześnie informuje, że nie jest to skrzynka do korespondencji formalnej, urzędowej. Tej dokonać można przesyłając pismo na wskazany u dołu skrzynki adres lub wyszukując Radę i Zarząd Osiedla na ePUAP.
Komentarze  
0 # ally financial auto 2019-01-04 18:08
auto loan rates
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn