Już wiemy, kto obok Anny Mieczkowskiej będzie zarządzał Kołobrzegiem. Prezydent przedstawiła swoich zastępców, a raczej zastępczynie - dr Monikę Foremna-Pilarczyk oraz Ilonę Grędas-Wójtowicz. 
Prezydent zapowiadała, że wybór zastępców dla wielu będzie zaskoczeniem i rzeczywiście tak się stało. A. Mieczkowska n
ie postawiła na partyjnych kolegów, nie potwierdziły się też krążące po mieście plotki i spekulacje.Obie panie już dziś złożyły ślubowanie i rozpoczęły urzędowanie w fotelach z-ców prezydenta Kołobrzegu. Dr Monika Foremna-Pilarczyk będzie nadzorować cztery wydziały – inwestycji, komunalny, gospodarki nieruchomościami oraz rozwoju miasta. Doktor nauk ekonomicznych obecnie jest jeszcze pracownikiem naukowym Politechniki Koszalińskiej. Ilona Grędas-Wójtowicz zajmie się sprawami edukacji, kultury, sportu i spraw społecznych. Jest doktorantką Uniwersytetu Gdańskiego. Ma duże doświadczenie w branży hotelarskiej, była m.in. dyrektorem pięciogwiazdkowego hotelu w Kołobrzegu, szefowała LOT. Jest w zarządzie stowarzyszenia Projekt Kołobrzeg i była związana z Nowoczesną. Z członkostwa w partii zrezygnowała rok temu.
Anna Mieczkowska postawiła na nowe spojrzenie na miasto, ale nie zapomniała o doświadczeniu. Funkcje sekretarza miasta nadal będzie pełniła Ewa Pełechata. Skarbnikiem miasta pozostaje w dalszym ciągu Grzegorz Czakański. Prezydent przedstawiła też dzisiaj plan pracy na najbliższe 100 dni. 


Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn