Już wiemy, kto obok Anny Mieczkowskiej będzie zarządzał Kołobrzegiem. Prezydent przedstawiła swoich zastępców, a raczej zastępczynie - dr Monikę Foremna-Pilarczyk oraz Ilonę Grędas-Wójtowicz. 
Prezydent zapowiadała, że wybór zastępców dla wielu będzie zaskoczeniem i rzeczywiście tak się stało. A. Mieczkowska n
ie postawiła na partyjnych kolegów, nie potwierdziły się też krążące po mieście plotki i spekulacje.Obie panie już dziś złożyły ślubowanie i rozpoczęły urzędowanie w fotelach z-ców prezydenta Kołobrzegu. Dr Monika Foremna-Pilarczyk będzie nadzorować cztery wydziały – inwestycji, komunalny, gospodarki nieruchomościami oraz rozwoju miasta. Doktor nauk ekonomicznych obecnie jest jeszcze pracownikiem naukowym Politechniki Koszalińskiej. Ilona Grędas-Wójtowicz zajmie się sprawami edukacji, kultury, sportu i spraw społecznych. Jest doktorantką Uniwersytetu Gdańskiego. Ma duże doświadczenie w branży hotelarskiej, była m.in. dyrektorem pięciogwiazdkowego hotelu w Kołobrzegu, szefowała LOT. Jest w zarządzie stowarzyszenia Projekt Kołobrzeg i była związana z Nowoczesną. Z członkostwa w partii zrezygnowała rok temu.
Anna Mieczkowska postawiła na nowe spojrzenie na miasto, ale nie zapomniała o doświadczeniu. Funkcje sekretarza miasta nadal będzie pełniła Ewa Pełechata. Skarbnikiem miasta pozostaje w dalszym ciągu Grzegorz Czakański. Prezydent przedstawiła też dzisiaj plan pracy na najbliższe 100 dni. 


[hdvs videoid=6188]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn