Jacek Woźniak podziękował mieszkańcom za głosy oddane na niego w pierwszej turze wyborów samorządowych i poprosił o poparcie 4 listopada. „Jestem kandydatem zgody i kompromisu” mówił podczas konferencji prasowej i odpowiadając na pytania dziennikarzy podkreślił, że przed druga turą wyborów nie zabiega o poparcie żadnej partii politycznej. 

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza i potrwa do końca głosowania w niedzielę. Za złamanie ciszy wyborczej grozi nawet milion złotych grzywny. Zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz konkretnych kandydatów i list. Zakaz obowiązuje też w internecie. Dlatego od północy wyłączamy możliwość komentowania na naszym portalu.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

W studio spotkali się kandydaci na prezydenta Kołobrzegu Maciej Bejnarowicz, Zbigniew Błaszczuk, Anna Mieczkowska, Jacek Woźniak, Ireneusz Zarzycki. Zapytaliśmy ich o sprawy ważne dla miasta i mieszkańców, o budżet, o podatki, o finansowanie sportu czy o pomysły na strefę nadmorską. Nie zabrakło pytań od naszych widzów i słuchaczy. Kandydaci również zadali pytanie swoim konkurentom.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...