1 czerwca Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło usługę, która umożliwia rodzicom zarejestrowanie narodzin dziecka online – bez konieczności wizyty w urzędzie. Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka przez Internet. Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna zaprasza na wykład dr. Roberta Dziemby, który odbędzie się w ramach cyklu „Dla Niepodległej” w piątek 22 czerwca 2018 r. o godzinie 18.00 w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu (ul. Armii Krajowej 13). Temat wykładu będzie „Kościół katolicki w Kołobrzegu do czasów reformacji”.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Wracamy do tematu remontu kanalizacji w budynku przy Unii Lubelskiej 1, w którym mieszka Łucja Topolińska, kobieta po udarze. Przez ostatnie tygodnie niewiele się tam zmieniło. Remont się nie zakończył, w budynku dalej śmierdzi. Teraz jeszcze okazało się, że wielka dziura na klatce schodowej to zwyczajne szambo.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...