Znamy wstępne wyniki rekrutacji do szkół ponadpodstawowych Powiatu Kołobrzeskiego na rok 2018/2019. Starosta Tomasz Tamborski podkreślił, iż wyniki tegorocznej rekrutacji należy uznać za zadowalające, biorąc pod uwagę fakt, iż w systemie ze względu na niż demograficzny, pojawiło się ok. 10 % mniej uczniów, w porównaniu do ostatnich dwóch-trzech lat.
Czytaj więcej...

W niedzielę 1 lipca dokładnie o godzinie 13:27 operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał informację o dwóch osobach znajdujących się w wodzie i potrzebujących pomocy na plaży w Sianożętach. CKRW Szczecin niezwłocznie poinformował ratowników z Ustronia Morskiego oraz ratowników z Kołobrzegu. Do akcji włączyła się również brzegowa stacja ratownicza SAR.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Seniorzy z kołobrzeskiego uniwersytetu uroczyście zakończyli rok akademicki 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia Prezydium, a następnie wystąpienia Prezesa Stowarzyszenia UTW Pani Ireny Frankiewicz. Akademia była okazją do przedstawienia przez Zarząd UTW sprawozdania merytoryczne z działalności uniwersytetu.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...