Karuzela, projektowane centrum handlowe które będzie położone w Budzistowie, otrzymało ostateczną Decyzję Środowiskową. W projekcie swoje sklepy otworzą m.in. Leroy Merlin, Deichmann, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Martes Sport, Media Expert i Rossmann. Przewidziane jest również czteroekranowe kino.


 
- Galeria Karuzela to będzie największy tego typu obiekt dla miasta i gminy Kołobrzeg. Widzimy lokalny popyt generowany przez mieszkańców jak i turystów odwiedzających ten region o czym świadczy dynamiczny rozwój sektora hotelowego. Naszej lokalizacji sprzyja realizowany obecnie układ drogowy. Z jednej strony wewnętrzna obwodnica Kołobrzegu kończąca się rondem Janiska, z drugiej strony budowany obecnie odcinek trasy S6 – mówi Grzegorz Pękalski z Karuzeli.  Karuzela podpisała umowy najmu z kilkoma „dużymi graczami” i finalizuje z kolejnymi.
W projekcie swoje sklepy otworzą m.in. Leroy Merlin, Deichmann, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Martes Sport, Media Expert i Rossmann. Przewidziane jest również czteroekranowe kino.
Projektantem obiektu jest firma Bose International która stworzyła takie projekty jak Silesia w Katowicach czy Korona Kielce. Otwarcie Karuzeli planowane jest na drugą połowę 2019 roku.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn