Na zaproszenie Posła do PE Czesława Siekierskiego, Ludowcy z naszego powiatu zwiedzili siedzibę Parlamentu Europejskiego w Brukseli, uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE. Ciekawym akcentem był spacer i degustacja „najlepszych frytek na świecie”. 


Wizytę w Brukseli relacjonuje Robert Kołodziejczyk, Sekretarz Zarządu Powiatowego PSL:

W piątek, 20 kwietnia 2018 r., punktualnie o godz. 22:00 wyruszyliśmy w podróż do Brukseli do siedziby Parlamentu Europejskiego. Po drodze zabieraliśmy ekipy ludowców w Gryficach, Nowogardzie, Goleniowie i Szczecinie. W Szczecinie spotkał się z nami Prezes Zachodniopomorskiego PSL kol. Jarosław Rzepa, niestety obowiązki nie pozwoliły mu na wyjazd ale pożegnał nas, życząc miłego pobytu i szczęśliwego powrotu. Ten długo oczekiwany przez nas wyjazd zorganizowany był i przeprowadzony na zaproszenie Posła do PE kol. Czesława Siekierskiego i przy bardzo dużym zaangażowaniu i pomocy jego asystentów Andrzeja Szkotaka i Benedykta Olszewskiego. 
 
Sobota, 21 kwiecień br., ok. godz. 14:00
Dotarliśmy na miejsce. W hotelu Villa Royale przy Rue Royale 195 w Brukseli czekał już na nas asystent posła Benedykt Olszewski. Po zakwaterowaniu wyruszyliśmy na zwiedzanie Starego Miasta z naszym przewodnikiem panią Marią Kozińską. Po drodze mieliśmy okazję zobaczyć Ogród Botaniczny. Na kolacji byliśmy w greckiej restauracji Santorini Restaurant na Starym Mieście. Po powrocie do hotelu pełni wrażeń udaliśmy się na spoczynek.
 
Niedziela, 22 kwiecień br.
Po śniadaniu wyruszyliśmy po kolejne przygody... po drodze byliśmy przy Atomium, zdążyliśmy zrobić kilka fotek i przepędzeni kroplami deszczu wyruszyliśmy w dalszą podróż do małego miasteczka Brugia na zachodzie Belgii.
 
Po powrocie do Brukseli poszliśmy po kolacji na Stary Rynek aby poczuć klimat tego miejsca przy piwie i muzyce w wielonarodowym towarzystwie … do późnego wieczora.
 
Poniedziałek, 23 kwiecień br.
Po śniadaniu pożegnaliśmy już Hotel Villa Royale i ruszyliśmy na spotkanie z posłem do PE Czesławem Siekierskim …
 
Uczestniczyliśmy w spotkaniu z przedstawicielami Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE. Mieliśmy ciekawe prelekcje o tematyce ogólnej dotyczącej UE jak i tematyce rolnictwa i WPR. Na zakończenie zwiedziliśmy siedzibę i salę plenarną. Ciekawym akcentem był spacer i degustacja „najlepszych frytek na świecie”. Oczywiście był czas na spotkanie i wspólną fotkę z Posłem do PE kol. Czesławem Siekierskim. 


Komentarze  
0 # Alecia 2019-02-09 13:28
I had been honored to receive a call from a friend when he found out the important recommendations shared on the site.
Browsing your blog publication is a real fantastic experience.
Many thanks for taking into account readers just like me, and
I want for you the best of achievements for a professional in this field.Also visit my web site - bioveliss tabs cena mineni kde koupit vyrobce amazon slozeni: https://cs.unescoinbici.it/slim/2791/bioveliss-tabs-cena-mineni-kde-koupit-vyrobce-amazon-slozeni/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn