W powiecie mamy cztery okręgi, dwa miejskie i dwa wiejskie. Zarejestrowało się pięć komitetów wyborczych.  Publikujemy listy kandydatów na radnych Rady Powiatu Kołobrzeskiego według okręgów.  



Powiat Kołobrzeski - zarejestrowane Komitety Wyborcze:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Okręg nr 1 - 35 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 1 obejmuje:

Miasto Kołobrzeg ulice: Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia, Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.

Okręg nr 2 - 39 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 6. Okręg nr 2 obejmuje:

Miasto Kołobrzeg ulice: Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska, Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.

Okręg nr 3 - 23 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 3 obejmuje:

gminy: Gościno, Siemyśl, Rymań

Okręg nr 4 - 31 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 4 obejmuje:

gminy: Dygowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Okręg nr 1

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu w Kołobrzegu 16988 5 5 35

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 OLICHWIRUK Andrzej Mariusz 54 Zieleniewo
2 HARAJ Andrzej Marian 61 Kołobrzeg
3 DŻEGA-MATUSZCZAK Urszula Janina 67 Kołobrzeg
4 PLACAK Henryk Stanisław 69 Kołobrzeg
5 WÓJCIK-OSZMANIEC Jolanta Dagmara 35 Byszewo
6 BAŃKOWSKA Anna 45 Kołobrzeg
7 PAWŁOWSKI Jacek Norbert 44 Kołobrzeg

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 DYMECKA Wioletta 47 Kołobrzeg
2 LEPA Robert 50 Kołobrzeg
3 GRYCZA Mirosław Jan 61 Kołobrzeg
4 KOCZWARA Zofia 64 Kołobrzeg
5 STALMACH Dorota 50 Kołobrzeg
6 SKROBOT Jolanta Maria 49 Kołobrzeg
7 ŁAWRYNOWICZ Ryszard 71 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BIEŃKOWSKI Henryk 69 Kołobrzeg
2 PLEWKO Grażyna Jolanta 58 Kołobrzeg
3 CZEPULONIS Ryszard Konstanty 57 Kołobrzeg
4 GARBACZ-ZATORSKA Milena 40 Grzybowo
5 KUCIŃSKI Bogdan 60 Kołobrzeg
6 KOWALCZYK Małgorzata Magdalena 57 Kołobrzeg
7 FURGAŁA Andrzej 58 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 GIZA Ewa Helena 63 Kołobrzeg
2 BEJNAROWICZ Andrzej 67 Grzybowo
3 OBŁOJ Tomasz Wojciech 53 Wrzosowo
4 DĄBKOWSKA Eugenia 70 Kołobrzeg
5 ANDRUSIEWICZ Irena 71 Kołobrzeg
6 ANISZEWSKA Maria Krystyna 72 Kołobrzeg
7 UKLEJA Krzysztof Henryk 57 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZAWADZKI Waldemar Józef 60 Kołobrzeg
2 NIEDŹWIEDŹ Robert Radosław 51 Kołobrzeg
3 FORTUNA Piotr Edmund 62 Kołobrzeg
4 SZUSTKIEWICZ Małgorzata Teresa 55 Kołobrzeg
5 KOPERSKA Grażyna 58 Kołobrzeg
6 MARECKA Lucyna 44 Kołobrzeg
7 ANDRYSIAK Mariusz Michał 40 Kołobrzeg

Okręg nr 2

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu w Kołobrzegu 18862 6 5 39

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 TAMBORSKI Tomasz Tycjan 51 Kołobrzeg
2 TESSIKOWSKI Mirosław Leonard 59 Kołobrzeg
3 SZUFEL Ryszard 53 Kołobrzeg
4 KLIMCZAK Czesław 68 Kołobrzeg
5 ADAMSKA-CZEPCZYŃSKA Danuta Czesława 77 Kołobrzeg
6 HRYCIÓW Paweł 41 Kołobrzeg
7 MAJEWSKA Marta Magdalena 38 Kołobrzeg
8 PAŚKA-KOSCHEL Ewa 56 Kołobrzeg

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KUŚ Jacek 39 Kołobrzeg
2 SZARMACH Antoni Teofil 72 Kołobrzeg
3 MIELNIKIEWICZ Łukasz 34 Kołobrzeg
4 CZARNECKI Grzegorz Ryszard 41 Kołobrzeg
5 KUBIŃSKA Krystyna Wiktoria 61 Kołobrzeg
6 DROZD Anna Maria 66 Kołobrzeg
7 SZPAK Mieczysław Stanisław 57 Kołobrzeg
8 WOŹNICKA Maria Jolanta 65 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 AŚCIUKIEWICZ Barbara Maria 57 Kołobrzeg
2 WILEWSKI Paweł 52 Kołobrzeg
3 CZERNIAWSKA Helena Elżbieta 78 Kołobrzeg
4 NOWOSZA Mirosław 64 Kołobrzeg
5 MŁYNARCZYK Wanda Ewa 60 Kołobrzeg
6 PIWOWARCZYK Antoni 73 Kołobrzeg
7 WĄCIOR Piotr Juliusz 61 Niekanin
8 GRABOWSKI Krzysztof 44 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WOLSKI Jerzy Ryszard 54 Dźwirzyno
2 CHIR Małgorzata Joanna 38 Kołobrzeg
3 CELER Andrzej 64 Grzybowo
4 WEŁNICKA Marianna Barbara 55 Kołobrzeg
5 LEGUN Krzysztof 58 Kołobrzeg
6 ROSZAK Andrzej Marek 60 Kołobrzeg
7 KUPISZ Marzena Lidia 54 Kołobrzeg
8 NIZIOŁ Jarosław 54 Kołobrzeg

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZAPOŁUCH Bogdan Władysław 61 Kołobrzeg
2 STEGIENTA Beata 50 Ustronie Morskie
3 RAPANT Anna Monika 35 Kołobrzeg
4 SZAFRAN Wojciech Jarosław 32 Kołobrzeg
5 LENARTOWICZ Anita Ewelina 32 Kołobrzeg
6 MARCHLEWSKI Grzegorz 44 Grzybowo
7 KASPROWICZ Jacek Dominik 46 Dźwirzyno

Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3 Rada Powiatu w Kołobrzegu 10314 3 5 23

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ADAMCZAK Paweł Henryk 64 Charzyno
2 MARECKI Mariusz 42 Gościno
3 BANY Agnieszka Janina 32 Kinowo
4 MALINOWSKI Zenon Jerzy 59 Siemyśl
5 CEBULA Dorota Agata 49 Jarogniew

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WASYLÓW Dorota Stanisława 47 Charzyno
2 DĄBRÓWKA Magdalena 39 Charzyno
3 MAKOCHOŃ Lucjan 62 Gościno
4 BUJAK Jan 66 Rymań
5 LEWUSZ Ewa Anna 53 Starnin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WIŚNIEWSKA Małgorzata 58 Gościno
2 ŁUPINA Krzysztof 37 Charzyno
3 POLAN Ilona 49 Robuń
4 STACHOWIAK Artur 47 Lubkowice
5 SZCZUROWSKI Daniel Jan 39 Dębica

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 HAWAŃCZAK Ryszard Edward 48 Drozdowo
2 TOMASZEWSKA Katarzyna Elżbieta 48 Trzynik
3 PAWLAK Marcin Paweł 33 Gościno

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MAKSYMIUK Ryszard Romuald 58 Gościno
2 SUDYK Małgorzata Justyna 47 Dargocice
3 ULAN Bogusław Jan 60 Niemierze
4 TERPIŁOWSKA Katarzyna Małgorzata 43 Kołobrzeg
5 WITOWSKI Krzysztof Marek 47 Kołobrzeg

Okręg nr 4

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4 Rada Powiatu w Kołobrzegu 16058 5 5 31

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 DZIK Adam 63 Ustronie Morskie
2 JARUZEL Robert 47 Jazy
3 RÓŻYCKI Wojciech Adam 48 Dygowo
4 FIJAŁKOWSKA-ZABIELSKA Anna Bernadeta 59 Zieleniewo
5 NAHAJOWSKA Agnieszka 47 Grzybowo
6 SKUBISZ Marta Marianna 36 Dźwirzyno
7 KWIECIŃSKI Ariusz Krzysztof 61 Drzonowo

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WASIEWSKI Artur 51 Dygowo
2 DYMAŃSKI Stefan 59 Grąbnica
3 PIĄTKOWSKI Rafał 42 Niekanin
4 CZECHOWICZ Beata Małgorzata 51 Zieleniewo
5 GRAF Agata Beata 51 Skoczów
6 BYCZEK Agata 33 Grzybowo
7 STASZCZAK Sebastian Janusz 38 Sarbia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MIŚCIUR Antoni 53 Rościęcino
2 MOLLIN-POPIOŁEK Teresa Maria 63 Grzybowo
3 WRÓBEL Włodzimierz Wiesław 56 Korzystno

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZADKA Krzysztof Andrzej 55 Drzonowo
2 DZIK Jan Andrzej 58 Budzistowo
3 WOJCIECHOWSKI Andrzej Stanisław 43 Dygowo
4 FIJAŁKOWSKA Beata Maria 48 Trzynik
5 CHACIUK Wiesława 72 Włościbórz
6 SAWKA Wojciech 52 Budzistowo
7 SZEWCZYK Beata Helena 62 Ustronie Morskie

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WAJGERT Zenon 58 Sianożęty
2 MIKULSKI Zdzisław Jan 58 Świelubie
3 ŚWITOŃ Daniel Mirosław 45 Głowaczewo
4 SKÓRSKA Justyna 36 Obroty
5 NOWAK Danuta Helena 44 Ustronie Morskie
6 WOŹNIAK Agnieszka Grażyna 35 Przećmino
7 LESZCZYŃSKI Jerzy 70 Kołobrzeg
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn