W wyborach do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego zarejstrowało się osiem komitetów wyborczych.  Publikujemy listy kandydatów na radnych Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z naszego okręgu nr 3.   

Zarejestrowane komitety:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP KW RUCH NARODOWY RP
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI KW PARTIA ZIELONI
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Okręg nr 3 obejmuje: powiat choszczeński, powiat drawski, powiat kołobrzeski, powiat świdwiński, powiat wałecki. Kandydatów ze wszystkich list jest 55, mandatów 5.

Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3 Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego 226600 5 8 55

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WZIĄTEK Stanisław Czesław 58 Połczyn-Zdrój
2 KIELNIK-KAŁUŻNA Sandra Beata 34 Kołobrzeg
3 HAMULSKI Jerzy Roch 71 Wałcz
4 KRĘCISZ Czesław 79 Drawsko Pomorskie
5 PIETRZELA Danuta Ewa 48 Kołobrzeg
6 BOROWSKI Jacek Leszek 55 Świdwin
7 NASKRĘT Barbara Krystyna 69 Choszczno

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 MIĆKO Ryszard Józef 60 Lubiana
2 RUDZIS-GRUCHAŁA Helena Maria 43 Czernin
3 HAPKA Krystyna 64 Ostre Bardo
4 JOEKS-BUDZYŃSKA Iwona Barbara 41 Łabędzie
5 KARCZEWSKI Marcin Jan 40 Kalinówka
6 GINIEWSKI Waldemar 52 Sławoborze
7 BANY Lech 58 Kinowo

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 CAREWICZ Henry Władysław 65 Kołobrzeg
2 SUBOCZ Andrzej Piotr 64 Wałcz
3 PIETRAS Robert 65 Świdwin
4 NAGÓRSKA Barbara 39 Drawsko Pomorskie
5 CHRUŚCIEL Ryszard Ambroży 57 Choszczno
6 KĘDZIOR Barbara 50 Połczyn-Zdrój
7 NIEMYT Emilia Kazimiera 60 Nowe Laski

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KOZIŃSKA Marlena Marta 32 Połczyn-Zdrój
2 OSTROMECKA Renata Maria 54 Człopa
3 ZALEWSKA Anna 52 Rzęśnica
4 CZUPRYN Justyna Katarzyna 34 Leszczyn
5 KURGAN Fabian Witold 23 Rymań
6 ŁUDCZAK Adam 27 Choszczno
7 STOLARCZYK Waldemar Jan 45 Sławoborze

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KAŹMIERCZAK Mariusz 22 Pełczyce
2 ANDRZEJEWSKI Jakub Damian 18 Kołobrzeg
3 BIELECKI Łukasz 20 Pełczyce
4 ANDRZEJEWSKA Justyna Kinga 43 Kołobrzeg
5 WARCHOLAK Grzegorz Jerzy 18 Mrzeżyno
6 RADELICKA Sara 18 Choszczno
7 SZPRINGER Patrycja 20 Barlinek

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 GROMEK Janusz 62 Kołobrzeg
2 SIEDLECKI Mirosław Grzegorz 66 Koszalin
3 KIEŁB-NAGÓRSKA Barbara Joanna 52 Czaplinek
4 KOŁODZIEJSKA-MOTYL Krystyna Elżbieta 66 Wałcz
5 MŁYNARCZYK Łukasz Mateusz 31 Choszczno
6 JANDA Małgorzata Janina 49 Złocieniec
7 SZELIGA Cezary 45 Szczecin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KOŚCIOŁEK-OLOF Ewa 82 Dobra Szczecińska
2 WÓJCIK Joanna Katarzyna 50 Szczecin
3 SZKANDERA Józef Romuald 66 Złocieniec
4 DOŁGOSZYJA Krzysztof Tadeusz 65 Szczecin
5 DĄBROWSKI Wojciech Robert 37 Szczecin
6 RÓŻAŃSKA Anna Maria 48 Szczecin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 GEMBICKI Piotr Paweł 60 Wałcz
2 SZUMIATO Grzegorz 49 Kołobrzeg
3 ZANIEWSKA Barbara Anna 61 Choszczno
4 GRABEK Janusz 70 Karlino
5 KRAJEWSKA Magdalena 56 Wałcz
6 SUCHORAB Małgorzata Anna 47 Wałcz
7 SOŁTYSIAK Tomasz 40 Połczyn-Zdrój

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn