Słońce, szum morza, złocisty piasek i nietuzinkowe warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych dla każdego. W ramach akcji „Lato z Family” poprowadziła je Kamila Szczawińska, topmodelka i założycielka bloga o zdrowym trybie życia.


 
Założenie akcji „Lato z Family” jest proste: zero nudy na plaży, ma być rodzinnie i aktywnie, z aromatem ulubionej kawy i chwilą dla siebie. Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na plaży i ściągnęła tłumy słuchaczy, była Krystyna Czubówna. Znana lektorka czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek. Kolejną atrakcją zorganizowaną w ramach „Lata z Family” były warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych. Odbyły się w sobotę, 8 lipca, na plaży w Kołobrzegu. W roli prowadzącej – Kamila Szczawińska, dietetyczka, blogerka kulinarna, od 15 lat polska topmodelka, której urodą zainteresowały się najbardziej prestiżowe domy mody na świecie, jak Gucci czy Versace. Dziś rzadziej pojawia się na wybiegach, a więcej czasu poświęca rodzinie – z mężem od ponad dekady tworzy udany związek, mają dwójkę dzieci, Julka i Kalinkę.
Uwielbiam lody kawowe, ciasta, torty i koktajle na bazie kawy. Przepisy zwykle tworzę sama, choć inspiracje i pomysły na różne kawowe specjały czerpię z programów kulinarnych, blogów i podróży. Dla plażowiczów przygotowałam kilka przepisów – było coś dla małych i dużych – opowiada Kamila. Plażowicze chętnie wchodzili w interakcję z prowadzącą warsztaty i próbowali wyśmienitych koktajli oraz pomagali w ich przygotowaniu.
Przepisy z kołobrzeskich warsztatów są już dostępne na blogu topmodelki http://kamilaszczawinska.pl/

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn