Kołobrzescy muzycy z zespołu Płynny Polar zwyciężyli w wojewódzkim konkursie "DaNuta, konkurs zespołów młodszego sortu". Była to już II edycja tej prestiżowej dwuetapowej imprezy. Spośród przesłanych zgłoszeń wybrano osiem najlepszych zespołów, które prezentowały się podczas serii koncertów, które wystartowały z początkiem grudnia.
 
I to właśnie w trakcie koncertu profesjonalne jury wyłoniło trzy najlepsze zespoły. Wielki finał odbył się 2 grudnia. Kołobrzeski zespół okazał się bezapelacyjny i wygrał konkurs. Kapela zagrała w składzie Oliwia Januszewska - wokalistka i autorka tekstów, Jan Trafas - perkusista i współtwórca muzyki, Bartek Jasiński - gitara i współtwórca muzyki oraz Kamil Szuliński - gitara basowa. Nagrodą w konkursie jest możliwość nagrania płyty w profesjonalnym studio.
daNUTA to jedyne tego typu wydarzenie w województwie zachodniopomorskim. Konkurs daje szansę zaprezentowania się młodym muzykom, którzy na co dzień nie mają możliwości konfrontacji swojej twórczości z publiką oraz profesjonalnej rejestracji swoich dokonań. 

zdjęcie: daNuta na FB

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn