Już 3 marca 2018 roku Maja Hyży weźmie udział w finale polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2018. Wokalistka w końcu podzieliła się z fanami swoim utworem "Błysk (Skin)".

Wokalistka wyznała portalowi onet.pl, na kórym odbyła się premiera klipu, że decyzja o wzięciu udziału w Eurowizji została podjęta spontanicznie. Maja Hyży powiedziała też, że nie czuję się faworytką, bo zgłoszonodużo ciekawych piosenek z bardzo zróżnicowanego repertuaru, według niej samo zakwalifikowanie się do preselekcji jest  dużym wyróżnieniem i teraz jedyne, na czym się skupia, to po prostu dobry występ 3 marca.
Jak czytam na onet.pl artystka określa swoją piosenkę jako "pogodną, pełną lekkości i świeżości". – To taka trochę zapowiedź zbliżającej się wiosny – mówi. – I myślę, że właśnie takich utworów nam potrzeba, które podnoszą na duchu i poprawiają humor. Bo po to jest muzyka, by żyło się milej i z uśmiechem na twarzy.

Jak Wam się podoba eurowizyjny utwór Mai Hyży "Błysk (Skin)"?

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn