25 kołobrzeżan wystartowało w Biegu Króli w Jamnie na dystansie 7,5 km. Najszybszy spośród naszych biegaczy był Łukasz Sobczyk, który z czasem 30:28 zajął 22 miejsce na 390 startujących. Bardzo dobrze spisali się też Janusz Czyżewski, który w kategorii M-50 zajął 2 miejsce z czasem 31:12,a w kategorii open wysokie 24 miejsce oraz Iwona Łangowska, które w kategorii K-50 również zajęła 2 pozycję z czasem 37:14. W kategorii open kobiet uplasowała się na 18 miejscu. W tej samej kategorii na trzecim stopniu podium stanęła Agata Uznańska, która dystans pokonała w 39:35. Bieg Króli był drugim biegiem w ramach cyklu Jamneński Tour Biegowy. Wcześniej 6 grudnia odbył się Bieg Mikołajkowy na dystansie 5 km. Na 14 lutego zaplanowano trzecią ostatnią imprezę 10-kilometrowy Bieg Zakochanych.(MW)