Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w 17 kolejce 2-ligowych rozgrywek zremisowała na własnym boisku z Olimpią Elbląg 2:2.  Po tym meczu Kotwica Kołobrzeg spadła na przedostatnie miejsce w tabeli. Biało-niebiescy szybko objęli prowadzenie, bo już w 6 minucie po strzale Łukasza Kacprzyckiego. Wyrównanie przyszło w 22 minucie spotkania i wynik 1:1 utrzymał się do końca połowy. 3 minuty po przerwie Mateusz Świechowski strzelił na 2:1 dla naszej drużyny. W 63 minucie meczu  czerwoną kartkę otrzymał Jakub Bojas z Olimpii Elbląg. 18 minut później w atkim sam sposób ukarany został drugi zawodnik z Elbląg Rafał Lisiecki. Wydawałoby się, że grając 11-stu przeciwko 9-ciu nie tylko utrzymamy prowadzenie, ale jeszcze je podwyższymy. Jednak nieoczekiwanie w ostatniej minucie meczu drużynie Olimpii udało się  doprowadzić do remisu 2:2 i ostatecznie ustalić wynik spotkania. Po 17 kolejkach Kotwica Kołobrzeg spadła na 17 przedostatnie miejsce w tabeli. Mecz z Olimpią Elbląg był ostatnim w rundzie jesiennej. Przed przerwą zimową awansem rozegrane będą jeszcze dwie kolejki z rundy wiosennej. W sobotę 19 listopada podejmiemy na własnym boisku Wartę Poznań.