W ramach III-ligowych rozgrywek w siatkówce mężczyzn drużyna rezerw UKS OPP Powiat Kołobrzeski pokonała na własnym terenie LO MS Świnoujście 3:1 (30:28, 19:25, 25:12, 25:23). Młodzież ze Świnoujścia postawiła kołobrzeżanom ciężkie warunki. W pierwszym secie mieliśmy już 8-punktową przewagę, ale ambitnie grający przeciwnik szybko ją zniwelował i doprowadził do nerwowej końcówki seta, którą na szczęście wygraliśmy na przewagi. W drugim secie nasi siatkarze zbytnio się rozluźnili, co przy konsekwentnej grze licealistów ze Świnoujścia zakończyło się ich zwycięstwem. Trzecia partia to całkowita kontrola wydarzeń na boisku, dominacja z naszej strony i pewne wysokie zwycięstwo. Czwarty set to powtórka z pierwszego. Przy stanie 10:3 Świnoujście zaczęło odrabiać straty i w efekcie wyszło na 2-punktowe prowadzenie. Od tego momentu set toczył się punkt za punt i zakończył się minimalnym zwycięstwem naszej drużyny, która tym samym wygrała też cały mecz 3:1. Obecnie rezerwy UKS OPP Powiat Kołobrzeski zajmują 5 miejsce w ligowej tabeli. Następne spotkanie zagramy w niedzielę. Rywalem będzie Olimp Łobez.