Za nami II edycja Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Zmagania dla zawodników ze szkół podstawowych odbyły się w Koszalinie zaś dla gimnazjalistów w Szczecinie. W Koszalinie bardzo dobrze spisały się dziewczęta. Małgorzata Mielcarek zajęła pierwsze miejsce w wyścigu na dystansie 100 metrów stylem motylkowym. Wiktoria Tłoczek wygrała wyścig na 200 metrów stylem klasycznym i stanęła na drugim stopniu podium za start na 200 metrów stylem zmiennym, a Weronika Mrożek przywiozła złoto z konkurencji 100 metrów stylem dowolnym. Natomiast w Szczecinie najlepiej zaprezentował się Kacper Kolańczyk, który w konkurencji 50 metrów stylem motylkowym zajął drugie miejsce, zaś w konkurencji 200 metrów stylem zmiennym trzecie. Gabriela Ławrynowicz dopłynęła druga w rywalizacji na 100 metrów stylem klasycznym.