Koszykarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 20 kolejki rozgrywek o mistrzostwo I ligi przegrała na wyjeździe z Biofarmem Basket Poznań 59:65 (11:16, 20:9, 10:15, 18:25) i tym samym spadła na 13 pozycję w tabeli. Mecz lepiej rozpoczęli kolobrzeżanie, ale tylko do trzeciej minuty, kiedy na tablicy widniał wynik 2:4. Kolejne punkty zdobywali poznaniacy aż do stanu 14:4. Na szczęście dla Kotwicy na początku ósmej minuty za „trzy” trafił Patryk Przyborowski, pół minuty później akcja 2+1 D. Grujića pozwoliła na zniwelowanie wysokiego prowadzenia Biofarmu.  Druga kwarta, to popis Patryka  Przyborowskiego z jego dwoma trójkami, poprawionymi dwoma celnymi za dwa punkty, swoje dwa celne lay-up’y dołożył Łukasz Bodych, kolejną akcję 2+1 dodał Daniel Grujić, celną trójkę Adrian Suliński i za dwa Paweł Dzierżak. Druga kwarta zakończyła się wygraną Kotwicy 20:9, cała pierwsza połowa 31:25. W trzeciej kwarcie przewaga Kotwicy chwilami dochodziła do ośmiu punktów, ale walczący ambitnie poznaniacy w jej końcu doprowadzili niemal do remisu. W decydującej odsłonie zawodów, jeszcze do jej dziewiątej minuty, trudno było wskazać zwycięzcę. Jednak  w poznańskiej drużynie do gry włączył się P. Wieloch, który w ostatnich dwóch minutach rzucił 6 punktów. Ostatecznie kołobrzeżanie przegrali drugą połowę meczu 28:40, a cały 29:65.