Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w meczu pierwszej kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi przegrała na własnym boisku z Elaną Toruń 1:2. Bramkę dla Kotwicy zdobył w 57 minucie Michał Danilczyk.
Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do drużyny gości, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. Na szczęście w bardzo dobrej dyspozycji był nasz bramkarz Marcin Michalak. Ale niestety trzeba też zauważyć, że to on ponosi odpowiedzialność za straconą w kuriozalny sposób pierwszą bramkę. Druga połowa spotkania była bardziej wyrównana, zaś jej końcowe fragmenty należały już do Kotwicy. Niestety, mimo naporu i ambitnej walki kołobrzeżan 3 punkty zainkasowali torunianie. Następny mecz Kotwica zagra na wyjeździe. Rywalem będzie Energetyk Gryfino.