W ostatniej kolejce rundy jesiennej zespół Kotwicy Kołobrzeg zremisował na stadionie w Sopocie z drużyną GKS Przodkowo 1:1. Na koniec rundy jesiennej Kotwica uplasowała się na 3 pozycji w ligowej tabeli.
Biało-niebiescy objęli prowadzenie w 23 minucie. Łukasz Włodarczyk skutecznie wykończył dośrodkowanie Mateusza Czapłygina i uderzeniem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Spotkanie układało się więc po naszej myśli i nic nie zapowiadało, że z Sopotu nie wywieziemy kompletu punktów. Niestety w 65 minucie meczu Wiktor Witt doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry. 2 minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Piłkę w środku pola stracił Tomasz Prejs a szybką kontrę strzałem głową wykończył Daniel Górski. W końcowych minutach dobrą okazję do zdobycia zwycięskiego gola mieli miejscowi. Kolejna strata piłki tym razem przez Łukasza Kacprzyckiego doprowadziła, do sytuacji sam na sam z Marcinem Michalakiem. Na nasze szczęście skuteczną interwencją w tej akcji popisał się kołobrzeski bramkarz. Ostatatecznie mecz skończył się wynikiem 1:1.