Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej w 3 lidze. Biało-niebiescy mają za sobą kolejny poważny sprawdzian. Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim zmierzyli się z 1-ligowym GKS Tychy ulegając przeciwnikowi 1:2.
Mimo przegranej nasz zespół zaprezentował się z dobrej strony. To my w 18 minucie po strzale Patryka Szczepańskiego objęliśmy prowadzenie. W dalszej części meczu nie ustrzegliśmy się jednak błędów po których traciliśmy bramki. Pierwszą w 49 minucie po strzale z rzutu karnego Łukasza Grzeszczyka, wynik ustalił w 73 minucie Dawid Rogalski.
Kotwica Kołobrzeg wystąpiła w następującym składzie: 12. Patryk Brzozowski (41, 1. Marcin Michalak) - 6. Przemysław Przysowa, 19. Mateusz Słodowy, 14. Tomasz Wypij, 4. Mateusz Czapłygin (41, 10. Tomasz Rydzak) - 17. zawodnik testowany (41, 16. Radosław Bukacki), 8. Łukasz Szymański (41, 7. Michał Michurski), 11. Michał Danilczyk (72, 8. Łukasz Szymański), 5. zawodnik testowany, 3. Łukasz Kacprzycki (41, 2. Andrzej Łyszyk) - 15. Patryk Szczepański (41, 9. Łukasz Włodarczyk). Mateusz Zaniewicz