Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 26 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi przegrali na wyjeździe z Pogonią II Szczecin 1:2. Mecz rozpoczął się szczęśliwe dla biało-niebieskich bo w 35 minucie po strzale Michała Danilczyka Kotwica wyszła na prowadzenie.
Przewagę utrzymywaliśmy do 61 minuty meczu. Wtedy Pogoń wyrównała po strzale Mortena Rasmussena, a w 81 minucie wynik na 2:1 dla Szczecina ustalił Aron Stasiak. Trzeba jednak zauważyć, że Pogoń Szczecin do składu na mecz z Kotwicą wystawiła aż 5 zawodników z pierwszego składu występującego w ekstraklasie. Po tej przegranej Kotwica znowu ma 10 punktów starty do lidera Świtu Skolwin. W tej sytuacji szanse na awans do 2 ligi są  minimalne. Tym bardziej, że na 2 i 3 miejscu z 6-punktową przewagą nad Kotwicą znajdują się jeszcze Elana Toruń i Bałtyk Gdynia. Najbliższy mecz o punkty, który zostanie rozegrany w niedzielę 6 maja zagramy na wyjeździe. Kotwica ponownie udaje się do Szczecina, ale tym razem na mecz ze Świtem Skolwin.