Bardzo dobrym występem mogą pochwalić się zawodnicy MKP Kołobrzeg rocznik 2003 i 2004 w Otwartych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w pływaniu. Weronika Mrożek zdobył tytuł Najlepszej Zawodniczki Województwa Zachodniopomorskiego. Nasza pływacza przywiozła cztery złote medale. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Małgorzata Mielcarek, która wywalczyła trzy krążki złote na dystansach: 50m stylem dowolnym, 100m stylem motylkowym, 200 motylkowym i  medal srebrny na 100m dowolnym, co dało Małgorzacie trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji rocznika 2004. Piętnastolatce Gabrieli Ławrynowicz jeden medal złoty na 50m stylem grzbietowym i dwa brązowe na 50 dowolnym i 200 dowolnym dały szóste miejsce w ogólnej klasyfikacji rocznika 2003. Świetnie spisali się również chłopcy. Kacper Kolańczyk także czterokrotnie stawał na podium odbierając dwa złote medale za wyścigi na 100 i 200 dowolnym i dwa srebrne za 50m stylem dowolnym i 100m stylem motylkowym. W ogólnej klasyfikacji zawodów wśród szesnastolatków uplasował się na drugim miejscu. Dzielnie walczył również klubowy kolega 14-letni Antoni Żurowicz, który może się pochwalić srebrnym medalem za start na 100m stylem dowolnym i dwoma brązowymi: na 200 dowolnym i 100 motylkowym. Antek został sklasyfikowany na ósmym miejscu. Przed zawodnikami jeszcze cały czas najważniejsza sportowa impreza sezonu czyli Mistrzostwa Polski. Na dobry występ swoich zawodników liczą trenerki, odpowiedzialne za dotychczasowe sukcesy, Matylda Rogińska i Katarzyna Krupiak.