Nowym trenerem został Sławomir Suchomski do niedawna trener III-ligowego Górnika Konin. Suchomski zastąpił na tym stanowisku Jana Furlepę, który prowadził zespól Kotwicy w rundzie jesiennej.
Sławomir Suchomski był szkoleniowcem Górnika Konin od września 2017 roku. Z konińskim zespołem wywalczył utrzymanie w zeszłym sezonie, a w tym sezonie rundę jesienną Górnik pod jego wodzą zakończył na jedenastym miejscu w tabeli. W 44 ligowych starciach biało-niebiescy zanotowali szesnaście zwycięstw, sześć remisów i 22 porażki, co daje dziesiąte miejsce na 23 zespoły grające w III lidze od września ubiegłego roku do dzisiaj. Ponadto pod wodzą trenera Suchomskiego Górnik dotarł do finału okręgowego Pucharu Polski. Wiadomo też, że w składzie dojdzie do poważnych roszad. Będą nowi zawodnicy, wielu też opuści szeregi Kotwicy. Jednak zarząd klubu nie wydał do tej pory żadnego oświadczenia w tej sprawie. W rozmowie telefonicznej prezes Adam Dzik powiedział nam, że na rozmowy z trenerem i z zawodnikami przyjdzie odpowiedni czas. Ma to nastąpić niebawem.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn