Kiedy zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora Regionalnego Szpitala  zastanawia się wielu mieszkańców Kołobrzegu. Zapytaliśmy u źródła jak mają się te sprawy.
 
 
 
Nie milkną komentarze dotyczące wyczerpania się formuły współpracy pomiędzy Urzędem Marszałkowskim a Tomaszem Szymańskim, który od 2016 roku pełnił funkcje dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.  Nikt oficjalnie tego nie mówi, ale w kuluarach można usłyszeć, że Tomasz Szymański osobiście nie otrzymał odwołania. Z pytaniem o sytuację w kołobrzeskim szpitalu zwróciliśmy się do Urzędu Marszałkowskiego. Jak poinformowało Biuro Prasowe, Tomasz Szymański został skutecznie odwołany z funkcji dyrektora szpitala regionalnego w Kołobrzegu i do czasu powrotu ze zwolnienia lekarskiego pozostaje pracownikiem placówki. Z kolei ogłoszenie konkursu na stanowiska szefa lecznicy powinno być kwestią najbliższych dni. 
 
Tomasz Szymański z funkcji dyrektora Regionalnego Szpitala został odwołany w połowie listopada tego roku. Obowiązki przejęła jego dotychczasowa zastępczyni do spraw pielęgniarstwa Małgorzata Grubecka, i będzie zarządzać placówką do czasu wyłonienia nowego dyrektora, którego teoretycznie możemy poznać do końca stycznia przyszłego roku. 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn