Zapraszamy do Biblioteki Publicznej na wieczór autorski poety, autora piosenek, fotografika i podróżnika z zamiłowania. Krzysztof Cezary Buszman publikuje swoje wiersze w formie tomów poetyckich i płyt CD. W 2014 i 2017r. ukazały się płyty z wierszami, czytanymi przez wybitnych aktorów polskich: „Stare Powązki – strofy o przemijaniu” oraz „Podróż z Aniołem Stróżem”.

Po sukcesie koncertu Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej w bazylice, przed nami kolejny występ utalentowanych muzyków, tym razem w sali RCK-a. Bilety są już w sprzedaży. Sala mieści 260 miejsc, więc trzeba się spieszyć, bo biletów może zabraknąć. Muzycy zapraszają na wyjątkowy koncert. Wykonane zostanie dzieło, przebój muzyki klasycznej - „Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego. W roli solisty wystąpi Adam Vogelsinger.

W miniony weekend w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych Federacji Tańca Sportowego. W tym roku aż 11 par reprezentujących Klub Tańca Sportowego AMBER Kołobrzeg uzyskało kwalifikację i wystartowało w tej najważniejszej imprezie w kraju. Największy sukces odniosła para Kacper Greczyński i Natalia Dąbrowska, która w kategorii Młodzież (16-18 lat) wywalczyła złoty medal i tytuł Mistrzów Polski.


Facebook