Nowe warsztaty w RCK
Od nowego roku szkolnego Regionalne Centrum Kultury, oprócz wznowienia działalności dotychczasowych pracowni, zaprasza kołobrzeżan i gości naszego miasta do udziału w nowych projektach.
Od nowego roku szkolnego Regionalne Centrum Kultury, oprócz wznowienia działalności dotychczasowych pracowni, zaprasza kołobrzeżan i gości naszego miasta do udziału w nowych projektach.
Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu zaprasza 22 września 2021 roku na godzinę 17.00 na rozmowę o wrażeniach po przeczytaniu powieści Joanny Fabickiej „Plaża w słoiku po kiszonych ogórkach”.
W czwartek w godzinach 11:00 - 14:00 w sali konferencyjnej Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej (ul. Jachtowa 38) w Dźwirzynie odbedzie się wernisaż malarski. Wernisaż organizuje Gmina Kołobrzeg z Fundacją Kresową "Semper Fidelis".
Trwają Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Pierwsza odsłona wydarzeń, które promują wydarzenia kulturalne i edukacyjne już za nami. W sobotę w Muzeum Oręża Polskiego odbył się wykład profesora Mariana Rębkowksiego.
Przed nami pierwsza odsłona kołobrzeskiego festiwalu świateł i kolorów – 18 września 2021 odbędzie się Noc Kolorów w Kołobrzegu, gdzie światło i dźwięk odegrają pierwsze skrzypce.
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu tworzy nową sekcję - nauki gry na akordeonie. Zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży poprowadzi dr Łukasz Nowakowski z Akademii Muzycznej w Poznaniu.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza w niedzielę na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego pt. "Żeby umarło przede mną".
Rozpoczynają się ZACHODNIOPOMORSKIE DNI DZIEDZICTWA 2021 pod patronatem prezydenta miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej.
Po raz drugi w tym sezonie, kolektyw „Plaża Zachodnia” oraz Regionalne Centrum Kultury przenieśli nas w świat współczesnego oblicza muzyki elektronicznej i eksperymentalnej z towarzyszącymi jej autorskimi prezentacjami art video.
W sobotę w Bibliotece Miejskiej w ramach akcji Narodowe Czytanie można było wysłuchać fragmentów utworu Gabrieli Zapolskiej "Moralność Pani Dulskiej". Czytali pracownicy biblioteki oraz mieszkańcy.
Pracownia Teatralna RCK zaprasza w piątek 10 września na dwa przedstawienia - " DUBLERKI" i "RIO". Oba spektakle to zabawne i energetyzujące historie, pełne zaskoczeń i zwrotów akcji.
Jutro w Galerii Sztuki Współczesnej odbędzie się wernisaż jubileuszowej wystawy autorstwa Eli Waszczuk. Ekspozycję będzie można oglądać od soboty 4 września 10 października.
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia Czytaj więcej...