Trwa drugi etap remontu drogi na odcinku Kołobrzeg-Grzybowo. Zgodnie z zapisami umowy remont ma potrwać do końca tego miesiąca. Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie.

Cała inwestycja, obejmuje 3 kilometrowy odcinek od pętli autobusowej w Kołobrzegu do ul. Borkowskiej w Grzybowie. We wrześniu ubiegłego roku rozpoczął się drugi etap remontu obejmującego około kilometrowy odcinek ul. Kołobrzeskiej od ul. Sztormowej do ul. Borkowskiej.

Starostwo jest na etapie projektowania nowej ścieżki rowerowej i ciągu pieszo-rowerowego.

W ramach przebudowy drogi na odcinku Kołobrzeg-Grzybowo wykonano m.in. nowa nawierzchnia, oświetlenie i odwodnienie terenu. Koszt całej inwestycji to blisko 11 milionów złotych.

 

 

Komentarze  
+1 # Sola 2021-03-03 15:37
Brawo, brawo , brawo (:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Arnoldzik 2021-03-03 16:55
DDR z kostki brukowej to jest dopiero kataklizm i plaga w Polsce, dlatego wielki ukłon za nawiezchnie asfaltowa i oby tak dalej!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Adi 2021-03-04 16:41
Przeciez tam nic sie nie dzieje juz od 3 miesiecy.Zjazd na ulice Borkowska to mozna zawieszenie zgubic :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook