Trwa V edycja akcji "Paczka dla Dzieciaczka". Celem jest zbiórka pieniędzy na artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci z Pogotowia Opiekuńczego w Kołobrzegu oraz wyznaczonych rodzin przez instytucje sprawujące pieczę nad osobami w trudnej sytuacji materialnej z powiatu kołobrzeskiego.

Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Grupa Ratownicza "Paramedic" Kołobrzeg, przy współorganizacji Klubu Muzycznego "Centrala":

Obecna sytuacja, zmusiła nas do zmiany formy przebiegu akcji. Mamy świadomość, że w tym trudnym dla Nas okresie jest wiele rodzin, które potrzebują naszego wsparcia. Dla 5-ciu pierwszych osób, które wpłacą kwotę 200 zł, zapewniamy fantastyczną wejściówkę do klubu muzycznego "Centrala" gdzie odbywać się będzie nagranie koncertu Czesława Mozlia, które w późniejszym terminie będzie dostępny na stronach organizatorów.

Bez udziału publiczności! - tylko osoby z ekskluzywną wejściówką! 

Za wpłaty min. 50 zł - koszulka gwarantowana.

Osoby, które chcą uczestniczyć w koncercie lub zdobyć koszulkę, proszone są o wysłanie potwierdzenia wpłaty na adres ratownictwo.paramedic@gmail.com. Po zakończeniu akcji, rozliczenie włącznie z fakturami, zamieścimy na naszej stronie Fb SGR "Paramedic" Kołobrzeg – napisali organizatorzy.

Link do zbiórki tutaj.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook