We wtorek 16 marca w gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego została podpisana umowa na budowę strzelnicy sportowej, otwartej, czterotorowej, 50-metrowej wraz z infrastrukturą techniczną przy ulicy IV Dywizji Wojska Polskiego w Gościnie.

Wykonawcą jest kołobrzeskie konsorcjum firm: WS Sp. z o.o., WP - Paweł Werema oraz SKITECH Jakub Skibiński. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest do 15 września 2021 roku.

- To kolejna wyczekiwana inwestycja, która zrealizowana będzie w tym roku. Termin zakończenia przewidziany jest na wrzesień 2021 roku. Całkowity koszt zadania wraz z nadzorem budowlanym wyniesie ponad 1 200 000 złotych i w całości pokryty jest z budżetu powiatu. Ze strzelnicy w pierwszej kolejności korzystać będą uczniowie klas mundurowych, w ramach szkolnych praktyk, a popołudniu i w weekendy obiekt udostępniony zostanie również dla służb mundurowych z terenu naszego powiatu, klubów strzeleckich czy miłośników strzelectwa sportowego - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Komentarze  
+6 # Zol 2021-03-17 11:52
Hm. Przez kogo wyczekiwana?
Kolejne budżetowe pieniądze wydane na drugorzędne cele.
Dziurawe ulice Kasprowicza, Jedności Narodowej i wiele innych po których nie da się jeździć. Gdzie ten Pana supr samochód do naprawiania dróg.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Zenon 2021-04-19 21:43
I ta kwota przecież tam było przeznaczone znaczniej mniej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook