Z okazji przypadającego na 30 maja - Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, w poniedziałek 31 maja 2021 roku starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu Liliana Korzeniewska odwiedzili z serdecznymi życzeniami rodziny, które w powiecie kołobrzeskim pełnią tą niezwykłą i niełatwą rolę.

W naszym powiecie działa 11 rodzin niespokrewnionych z dziećmi, a wśród nich: 2 Rodzinne Domy Dziecka, 1 Pogotowie Rodzinne oraz 2 rodziny zawodowe. Dziś to właśnie te rodziny odwiedził starosta Tomasz Tamborski wraz z panią dyrektor z drobnymi podarunkami.

Na zdjęciach: Pani Genowefa Zawadzka - Pogotowie Rodzinne, Pani Halina Kozak, która wraz z mężem prowadzi Rodzinny Dom Dziecka oraz Pani Grażyna Marczak. Jednocześnie zachęcamy wszystkie osoby, czujące potrzebę niesienia pomocy dzieciom, do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu przy ulicy Grottgera 11 lub pod nr tel. 943548066.

Wszystkim Rodzinom Zastępczym składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, wytrwałości i cierpliwości oraz satysfakcji z pełnionej funkcji rodzica zastępczego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook