Dzięki szybkiej weryfikacji i ustaleniu wizerunków agresorów, funkcjonariusze z Ustronia Morskiego dokonali zatrzymania dwóch sprawców pobicia 40-latka. Agresorzy usłyszeli zarzuty dotyczące pobicia i kierowania gróźb karalnych. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do dyżurnego kołobrzeskiej jednostki trafiło zgłoszenie o bójce na promenadzie w Ustroniu Morskim. Ustalono, że dwóch agresywnych mężczyzn przechodząc obok 40-latka, nagle rzuciło się na niego, przewracając na ziemię. Później agresorzy zaczęli  kopać mężczyznę po brzuchu i klatce piersiowej. Pobity mężczyzna zdołał wstać i uciec do mieszkania kolegi. Pokrzywdzony doznał złamania palca ręki i stłuczenia żeber.

Dzięki wysiłkom policjantów z Posterunku Policji w Ustroniu Morskim już dwa dni po zdarzeniu zatrzymano sprawców pobicia. Funkcjonariusze dokonali weryfikacji zapisów monitoringu w miejscu gdzie doszło do ataku na mężczyznę. Ustalili wizerunki 36 i 23-latka, mieszkańców gminy Kołobrzeg i dokonali ich zatrzymania. 

Sprawcom przedstawiono już zarzuty dotyczące pobicia. Młodszy z nich usłyszał drugi zarzut kierowania gróźb karalnych wobec kolegi pokrzywdzonego 40-latka. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, dodatkowo zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook