W Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu podpisana została umowa na wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej na terenie Domu Pomocy Społecznej w Gościnie. Umowa zawarta została pomiędzy Powiatem a Firmą Transportowo Handlową Karolina Szymeta z siedzibą w Kołobrzegu.

W ramach umowy dokonane zostaną roboty budowlano-instalacyjne polegające na wykonaniu przyłącza kanalizacji deszczowej wraz z podłączeniem rynien spustowych na terenie Domu Pomocy Społecznej w Gościnie. Całkowita wartość robót wyniesie 221.222,16 złote. Zakres rzeczowy robót budowlano-instalacyjnych określa projekt techniczny oraz projekt techniczny branży sanitarnej.

- Termin wykonania całości przedmiotu umowy ustalony został na 2 miesiące kalendarzowe od dnia zawarcia umowy. Wykonawca zapewnia, że inwestycja zakończy się w terminie i nie będzie uciążliwa dla mieszkańców Domu - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Komentarze  
+3 # śmiech 2022-04-06 09:07
"śmiech na sali "w przenośni i w realu :lol:
Czy naprawdę jest to powód do kampanii ? Czy po prostu jest to wymóg nadzoru budowlanego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # ? 2022-04-06 10:22
Czegoś nie rozumiem. Tyle się mówi o odzyskiwaniu wody deszczowej a tu projekt zakłada podłączenie do sieci deszczowej ?To po pierwsze primo :D Po drugie primo :D DPS ma dosyć rozległy teren, nie zmieściłby się tam zbiornik podziemny na deszczówkę ?I po trzecie primo :D mam nadzieję że sieć deszczowa nie przebiega w remontowanej w 2018 roku ulicy Karlińskiej ? Nie chce misie sprawdzać projektu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # orety 2022-04-06 17:14
Nie ma czegoś takiego jak rynny spustowe, są rury spustowe...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook