Dzisiaj w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej odbyły się XVII Targi edukacyjne, podczas których szkoły ponadpodstawowe prezentowały swoje zasoby. Targi odbyły się w formie zdalnej.

Od kilkunastu lat w Kołobrzegu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje Powiatowe Targi Edukacyjne, których celem jest promowanie szkół powiatu kołobrzeskiego. To już drugi rok z rzędu kiedy targi odbywają się w formie zdalnej.

Podczas targów młodzież oglądała przygotowane przez szkoły ponadpodstawowe prezentacje. Mogła także zadawać pytania. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie szkoły średnie oraz podstawowe.

To właśnie podczas targów edukacyjnych podejmowane są często ostateczne decyzje co do wyboru przyszłej szkoły ponadpodstawowej. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook