Komentarze  
0 # Andrzejski 2022-04-12 12:55
A firmę "Boring Company" Elona Muska Pan Starosta zna i to co robią pod Las Vegas? To odnośnie tego pytania z zeszłego tygodnia odnośnie przejazdu pod kładką łączący centrum z uzdrowiskami. Skoro tam się da pod całym miastem to w Kołobrzeg też na mniejszą skalę, bo w końcu jesteśmy miastem z dużymi, jednymi z największych przychodów z turystyki czyli tak jak Las Vegas a Pan jest człowiekiem jednym z najbardziej otwartą głową w Kołobrzegu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # paszporty 2022-04-12 13:49
Panie Starosto.
Kiedy w Kołobrzegu będziemy mogli wyrobić paszport. Takie punkty są w starostwach min. w Gryficach, Łobez, Wałcz. Kołobrzeg ma prawie 50.000 mieszkańców i takiego punktu nie mamy. Czy Pan Starosta jest w stanie spowodować żebyśmy mogli wyrobić paszport w swoim mieście?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # malec 2022-04-12 18:09
Panie Starosto . Marszałek Geblewicz wskazał ewidentnie p.Mieczkowska jako kandydatke na prezydenta z ramienia PO . Co z pana zapowiedziami startu na to stanowisko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn