Zadzwoń i zadaj pytanie staroście. Już dzisiaj o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na żywo program z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów Rozmowy z widokiem na powiat. Gościem będzie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią. Rozmowy z widokiem na powiat

Prowadzenie Kamila Para-Mirzyńska

Komentarze  
+5 # janisławski 2022-05-04 16:01
Co z tymi torami i przejazdami? Czy będziemy skazani na stanie w korkach ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # olka 2022-05-04 16:07
Czy doczekamy sie romontu ul. Wyzwolenia w Dźwirzynie? Słyszałam że był projekt doPolskiego Ładu. Czy będa pienądze? Tą droga ciężko jeźdxić. Juz czas na odnowienie ulicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # komo 2022-05-04 16:12
Zbliża się lato. Bedzie sunrise, festiwal hiphopowy. Trzeba rozwiazac probmem z dojazdem i powrotem uczestników do i z podczela. Jak pan to widzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook