Zmiany w kolejnych szkołach średnich. Dzisiaj odbył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Morskich, niebawem zostanie ogłoszony na dyrektora szkoły przy Piastowskiej.

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Morskich odbył się dzisiaj. O to stanowisko ubiegały się dwie osoby. Wygrała Anna Walczak, nauczycielka informatyki i przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich i to ona zostanie dyrektorem Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy. Tę kandydaturę będzie jeszcze zatwierdzał Zarząd Powiatu. Anna Walczak ma objąć stanowisko 1 września. Dotychczasowy dyrektor szkoły, Lech Pieczyński przechodzi na emeryturę.

Niebawem zostatnie ogłoszony  konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego przy Piastowskiej. Dotychczasowa dyrektor Dominika Caune z powodów osobistych złożyła rezygnację. 

Komentarze  
+8 # kleofas 2022-05-12 16:52
czy to nie ta sama która chciał zostać dyr w Ekonomie? tam nie nadawała się wg komisji , a tu nadaje się? ptaszki ćwierkaja ze szef sld stoi za tą kandydatura. Apolityczna???????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Piotrek 2022-05-12 21:15
To niezle, czyli politycznie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Nauczycielka 2022-05-12 22:37
Zauważcie Państwo,że nie ma chętnych na stanowiska dyrektorów szkół.Czy to nie jest zastanawiające?Marna pensja,humorzasty organ prowadzący,czepliwe kuratorium,roszczeniowi rodzice i często niezadowoleni pedagodzy...Widzę rezygnacje bardzo dobrych dyrektorów.Odchodzi stara gwardia,rezygnują z różnych powodów świetni menadżerowie np.pani dyrektor Piastowskiej.To przykre. Życzę powodzenia i dużo siły nowej szefowej TRM.Trzymam kciuki i proszę nie rezygnować.A krytykami proszę się nie przejmować,im zawsze wszystko się nie podoba.Choćby święty został dyrektorem,to i tak znajdą się niezadowoleni.Podziwiam odwagę tych,którzy jeszcze chcą piastować to stanowisko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # koleżanka 2022-05-13 11:01
Ania to twarda babka. Wierzę, że da radę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook