Podczas spotkania w Ministerstwie Infrastruktury dotyczącego przebudowy sieci kolejowej i optymalnego rozwiązania dla Kołobrzegu, starosta Tomasz Tamborski miał okazję porozmawiać z sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pawłem Szefernakerem.

Poruszono problem braku biura paszportowego w naszym powiecie i apelu, który niedawno został skierowany w tej sprawie.

- Chcę przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców - wniosek spotkał się z dużym zrozumieniem ze strony Pana Ministra, który pochodzi przecież z naszego regionu. Otrzymałem informację, że takie biuro zostanie przywrócone w Kołobrzegu. Kolejne kroki i szczegóły funkcjonowania będziemy uzgadniać z wojewodą - na gorąco po spotkaniu mówi nam starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Komentarze  
-6 # NAUCZYCIEL 2022-05-18 11:03
Brawo Panie Starosto ! Dziękujeny za to co już Pan zrobił i robi dla mieszkańców. nie możemy się doczekać nowego Prezydenta Kołobrzegu - oczywiście na Pana. Powodzenia !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # nareszcie 2022-05-18 15:50
No - nareszcie. Czy nie można było o to wystąpić lata temu? Tym bardzie że o wiele mniejsze miasta maja takie biura np. Łobez. No ale "lepiej późno niż wcale".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Lans 2022-05-18 19:59
Lata temu było akurat po wyborach i nie trzeba było się starać. A teraz niektórzy zaczynają wyścig o głosy i stąd to zainteresowanie tematem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook