Od lutego ubiegłego roku na terenie powiatu działa Regionalne Pogotowie Kryzysowe. Punkt oferuje pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i pedagogiczną. Zainteresowanie osób, które takiej pomocy potrzebują jest bardzo duże.

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu, w zakresie poradnictwa specjalistycznego od lutego ubiegłego roku zaczęło funkcjonować Regionalne Pogotowie Kryzysowe. Dzięki realizacji tego projektu PCPR mogło rozszerzyć swoją działalność.

W ramach projektu funkcjonują 2 zespoły mobilne i 1 stacjonarny. 

Załamanie, depresja, rezygnacja, to tylko część problemów z jakimi każdy może zgłosić się do  Regionalnego Pogotowia Kryzysowego.

Pomoc udzielana jest stacjonarnie w siedzibie PCPR Kołobrzeg przy ul. Grottgera 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00 lub pod numerem telefonu 94 35 480 66. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn