×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Nie milkną informacje dotyczące planów powołania województwa środkowopomorskiego. Północna Izba Gospodarcza postanowiła zapytać o opinię regionalnych przedsiębiorców. - Niewątpliwie jest to projekt, któremu kibicuje wielu mieszkańców Koszalina i regionu, w tym nasi przedsiębiorcy. Ważne jest dla nas poznanie zdania przedsiębiorców na ten temat, czy jako osoby aktywnie prowadzące biznes w naszym regionie, uważają ten temat za istotny i godny zaangażowania się w działania mające na celu powstanie województwa środkowopomorskiego, czy uważają, że powstanie nowego województwa to dobry pomysł i czy Izba w związku z pojawieniem się takiego pomysłu powinna informować o szansach i zagrożeniach, a także wadach i zaletach, jakie za sobą niesie powołanie województwa środkowopomorskiego - mówi Roman Biłas, prezes Północnej Izby Gospodarczej Oddział w Koszalinie.
Odpowiedzi Przedsiębiorców pozwolą Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie podjąć odpowiednie decyzje, co do dalszych działań nad tym projektem. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w ankiecie powinni skontaktować się z biurem Izby pod numerem tel. 94 341 10 83 lub za pomocą e-maila: md@izba.info.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook