W ostatni weekend lipca do Podczela zjechali fani muzyki hip-hopowej. Impreza przebiegała zgodnie z przewidywaniami kołobrzeskiej Policji, która wraz ze wsparciem z innych jednostek garnizonu zachodniopomorskiego, dbała o bezpieczeństwo i porządek publiczny mieszkańców, turystów i uczestników imprezy.

Funkcjonariusze wszystkich pionów Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu oraz policjanci wsparcia z  jednostek garnizonu zachodniopomorskiego, a także funkcjonariusze innych podmiotów byli zaangażowani do akcji.

Policjanci dbali o porządek i bezpieczeństwo na terenie festiwalu oraz drogach dojazdowych. Zwracali szczególną uwagę na ruch kołowy i pieszy, a także niezwłocznie interweniowali w momencie utrudnień.

W ramach prowadzonych działań  zatrzymano 18 sprawców przestępstw, głównie za posiadanie środków odurzających, a także 2 osoby poszukiwane. Ponadto Policjanci stosowali postępowanie mandatowe w stosunku do osób zakłócających spokój i porządek publiczny oraz do 9 osób, które zdecydowały się wsiąść na rower lub elektryczną hulajnogę pomimo wcześniej spożywanego alkoholu.

sun4

sun5

sun4

 

sun1

Komentarze  
+2 # FM 2022-08-02 13:29
Jak było bezpiecznie , jak Dąbkowski na sąsiednim portalu żali się ,że grilla w Podczelu zniszczyli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ang 2022-08-02 22:10
O ile to miało w ogole cokolwiek wspólnego z festiwalem. Byłam nie było kompletnie żadnych agresorów wszycy super się bawili
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mieszkanka 2022-08-05 06:40
Jako mieszkanka Podczela stwierdzam że podczas Sun festivalu było spokojnie i bezpiecznie. Czego nie można powiedzieć o uczestnikach Sunrise. Tu się działo- widać było gołym okiem że nie tylko alkohol spożywali. I szkoda że wtedy też nie było autobusów do Kołobrzegu (choroba kierowców :) )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn