Starostwo przystępuje do wykonania projektu budowlanego parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Mazowieckiej. Nowy parking będzie gotowy najprawdopodobniej jesienią tego roku. 

Stan parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej pozostawia wiele do życzenia. Ale wkrótce to się zmieni. Jak mówi Tomasz Tamborski sprzedaż "Gryfa" pozwoli zrealizować wiele inwestycji, o których mówiło się od lat, i jedną z pierwszych jaką starostwo chce zrealizować jest właśnie parking przy OPP.

Po wykonaniu projektu starostwo chce rozpocząć prace tak, aby zdążyć je zakończyć wczesną jesienią.

Cała powierzchnia, którą chcemy wykorzystać to 1500 m2, ale nie wszystkie miejsca będą wykorzystane pod parkingi, mówi starosta.

Koszt projektu budowlanego parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej to 14 tysięcy złotych. Koszt całej inwestycji może wynieść pół miliona złotych.

 

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn