11 lipca podpisano umowę na przebudowę ulicy Myśliwskiej. Teraz, trwają tam prace remontowe prowadzone na razie wzdłuż ulicy. Roboty na drodze głównej rozpoczną się po sezonie.

Rozpoczął się remont ulicy Myśliwskiej, inwestycji na wykonanie której mieszkańcy czekali bardzo długo. Przypomnijmy, przebudowa obejmuje odcinek od skrzyżowania od Ronda Solidarności do przejazdu kolejowego w zakresie nowej nawierzchni, elementów drogowych i urządzeń przynależnych do drogi oraz przebudowę ulicy Myśliwskiej bocznej. W związku z sezonem główna droga będzie remontowana dopiero po sezonie, tj. ok. 15 września. Teraz wykonawca skupi się na odcinku drogi przy blokach, gdzie znajduje się parking, na wysokości sklepu Żabka. Koszt przebudowy Myśliwskiej to blisko 3 miliony 700 tysięcy złotych, z czego milion 100 tysięcy stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Samorządowych. Remont ulicy ma się zakończyć w grudniu tego roku.

Komentarze  
0 # Rider 2022-08-17 15:26
Przy okazji mogli by przemalowac te czerwono-sraczkowate bloki z PRL'u, na jakis przyjmniejszy kolor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook