Na pojawiające się zapytania dotyczące ulicy Starynowskiej i koniecznego remontu, Starostwo Powiatowe odpowiada, że w tym roku rozpoczyna sie proces projektowy, którego koszt oszacowano na 150.000 złotych.

Remont zakłada przebudowę całkowitą jezdni, kanalizacji deszczowej, istniejących ciągów pieszych i rowerowych, zjazdów, montaż elementów bezpieczeństwa ruchu oraz wymianę oznakowania.

- Po przygotowaniu dokumentacji projektowej, poznamy koszt realizacji tej inwestycji i wówczas, razem z Zarządem Powiatu, podejmiemy decyzję czy uda się ją zrealizować już w przyszłym roku - napisał starosta Tomasz Tamborski na swoim facebookowym profilu.

Komentarze  
+1 # aTomek 2022-09-24 10:09
Ciekawe czy naprawią skutki nieudanych remontów wykonanych za panowania p. Gromka i p. Tamborskiego. Jeżeli chcą robić tak samo to lepiej niech poczekają jeszcze jeden rok i zrobi to za nich nowa władza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook