Dzisiaj, w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbyły się szkolne obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty. Z tej okazji w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich odbył się uroczysty apel z udziałem uczniów, obecnych i emerytowanych nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości, w tym: posła na Sejm RP Marka Hoka i wicestarosty kołobrzeskiego Jacka Kusia. Uroczysta akademia rozpoczęła się od wystąpienia dyrektor szkoły Joanny Babiak, która podziękowała wszystkim pracownikom i nauczycielom za pasję, kreatywność, codzienne zaangażowanie i wkład w kształcenie oraz wychowanie młodego pokolenia. Głos zabrał również wicestarosta Jacek Kuś, który w imieniu Zarządu Powiatu w Kołobrzegu złożył gratulacje oraz życzenia dla nauczycieli i całej społeczności szkolnej - Wyrażam słowa uznania i podziękowania wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom za niezwykle owocną i wydajną pracę dydaktyczną. Znaczące osiągnięcia i sukcesy szkoły są wynikiem Państwa ogromnego zaangażowania. Całej społeczności szkolnej życzę satysfakcji i dalszych owocnych lat pracy, kontynuowania i rozwijania najlepszych tradycji szkoły oraz szczęścia i satysfakcji w życiu osobistym.

Po przemówieniach zaproszonych gości, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych na pełnoprawnych uczniów szkoły. Następnie dyrektor szkoły w towarzystwie wicestarosty wręczyła nagrody jubileuszowe oraz pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom i pracownikom szkoły. Nagrodzeni zostali również uczniowie za osiągnięcia w nauce. Oprawę wokalno-muzyczną podczas apelu zapewnili uczniowie szkoły.

DSC 1745

DSC 1749

DSC 1811

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook